Termotransfer i jego proces.

Prowadzenie firmy, i działanie w danej brażny wymaga wielkiego poświęcenia, poniesienia kosztów, włożenia pracy w swoją pasje i w sukces, na który cały rok ciężko pracujemy. „Trzeba się nauczyć ponosić porażki. Nie można stworzyć nic nowego, jeżeli nie potrafi się akceptowac pomyłek.” – Charles Knight

Pojęcie termotransferu.

Termotransfer na koszulkach – to nic innego, jak pewna nowoczesna metoda, która daje możliwość wlepienia pod wpływem temperatury 160 stopn. To tego rodzaju zabiegu można stosować folia flex, folia flock, stosować ją można na koszulkach w różnych rozmiarach, od S, po M i l oraz xl, xxl, xxxl itd.
Tego rodzaju metodę można stosować na różnych kolorach, od jasnych po ciemne. Nie ma tu ograniczenia w kolorach, jak w przypadku białego tonera.

Jak przebiega proces termotransferu?

Proces termotransferu polega na zastosowaniu kilku kolorów foli flex, która ma podkład zrywany na gorąco. I tę folie flex można stosować na bawełnie oraz poliesterze. Poprzez stosowanie tej foli można uzyskać wielobarwne motywy na koszulkach. Dodatkowo, podczas tego procesu zastosowany jest mocny klej, który spełnia standardy.
Inne elementy do stosowania termotransferu to:
1. prasy termotransferowe,
2. papiery termotransferowe,
3. plotery tnące i grawerujące,
4. koszulki do nadruku.

ad.1. Prasy termotransferowe – to urzadzenia, które można stosować do powierzchni płaskich, prasy wieloformatowe, z opcja wymiany płyt, bez opcji wymiany płyt, do kubków, do czapek i piłek, płyty wymienne, nakładki i teflony.
ad.2. Papiery termotransferowe – do druku sublimacyjnego, sublimacja na bawełnie, do drukarek atramentowych, do drukarek laserowych i kopiarek, do drukarek laserowych WT z białym tonerem.
Plotery tnące – tu jedynie są wymienione różne modle, które różnią się od siebie jakością, wydajnością i lepszym działaniem.
ad.4. Koszulki do nadruku – koszulki różnia się przeznaczeniem i wyrożnić można 3 podstawowe kategorie, czyli: męskie, damskie i dziecięce.
Podsuomwując, termotransfer na koszulkach , to proste działania, z użyciem nowoczesnych urządzeń, które umożliwiają w prosty sposób wykonywanie motywów na koszulkach.

Author: jobgrabber.pl